În Săliștea de Sus, dispensarul și școala sunt finalizate

0
66

În oraș sunt terminate lucrările la centrul comunitar integrat de la dispensar, unde se vor face și consultații de urgență, iar activitatea va fi sporită cu un cabinet de psihologie, unde s-a ajuns la 95%, cu finanțare asigurată prin PNRR. De asemenea, la școală sunt pregătite marea majoritate a dotărilor, de la mobilier la echipamente sportive, tot prin PNRR.

NICIUN COMENTARIU

LĂSAŢI UN MESAJ

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.