Rezultatele şi clasamentele

0
426

Liga 4 Quick Mobile
Seria Sud

Rezultatele etapei 7: CS Comuna Satulung – Viitorul Ulmeni 1-4 (juniori 1-4); CS Unirea Săsar – Progresul Şomcuta Mare (amînat, juniori 6-5); CS Fărcaşa – Progresul 2012 Dumbrăviţa 3-1 (3-0); Unirea Şişeşti – CS Electrica Baia Mare 4-2 (juniori 10-2); Gloria Chechiş – CS Seini 4-3 (juniori 5-6); Lăpuşul Tîrgu Lăpuş – Minerul Cavnic 0-0 (juniori 3-1).
Etapa viitoare (sîmbătă, 10 – duminică, 11 octombrie): Viitorul Ulmeni – Minerul Cavnic; CS Seini – Lăpuşul Tîrgu Lăpuş; CS Electrica Baia Mare – Gloria Chechiş; Progresul 2012 Dumbrăviţa – Unirea Şişeşti; Progresul Şomcuta Mare – CS Fărcaşa; CS Comuna Satulung – CS Unirea Săsar.

Seria Nord

Rezultatele etapei 7: Salina Ocna Şugatag – AS Remeţi 0-3 (juniori 4-6); Iza Dragomireşti – Avîntul Bârsana 1-4 (juniori 0-5); Recolta Săliştea de Sus – Metalul Bogdan Vodă 3-3 (juniori 2-4); Foresta Câmpulung la Tisa – Luceafărul Strîmtura 2-7 (juniori 0-8). Zorile Moisei şi Tisa Sarasău au stat.
Etapa viitoare (duminică, 11 octombrie): AS Remeţi – Luceafărul Strîmtura; Metalul Bogdan Vodă – Foresta Câmpulung la Tisa; Tisa Sarasău – Recolta Săliştea de Sus; Avîntul Bârsana – Zorile Moisei; Salina Ocna Şugatag – Iza Dragomireşti.

Liga 5. Seria 1

Rezultatele etapei 7: Speranţa Cerneşti – Viitorul Copalnic Mănăştur 5-2; ACS Satu Nou de Jos – Faurul Făureşti 3-1; Cetate Remetea Chioarului – Fulgerul Lăschia 2-0; Măgura Coaş – Minerul 2014 Băiuţ 1-3; Gloria Culcea – Bradul Groşii Ţibleşului 6-0.
Etapa viitoare (duminică, 11 octombrie): Viitorul Copalnic Mănăştur – Bradul Groşii Ţibleşului; Minerul 2014 Băiuţ – Gloria Culcea; Fulgerul Lăschia – Măgura Coaş; Faurul Făureşti – Cetate Remetea Chioarului; Speranţa Cermeşti – ACS Satu Nou de Jos.

Seria 2

Rezultatele etapei 7: ZU Mogoşeşti – Tractorul Satulung 1-3; ACS Fotbal Comuna II Recea – AS Mireşu Mare 1-4; Dinamic Groşi – Rapid Satu Nou de Sus 3-5; Gloria Sălsig – Topitorul Ferneziu 2-2; AS Nistru – Solaris Pribileşti 1-2. CS Carmen Satulung şi PHP Iadăra au stat.
Etapa viitoare (duminică, 11 octombrie): Rapid Satu Nou de Sus – CS Carmen Satulung; AS Mireşu Mare – ZU Mogoşeşti; PHP Iadăra – AS Nistru; Solaris Pribileşti – Gloria Sălsig; Topitorul Ferneziu – Dinamic Groşi. ACS Fotbal Comuna Recea II şi Tractorul Satulung stau.

NICIUN COMENTARIU

LĂSAŢI UN MESAJ

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.