Flori de la VITAL

0
496

Salariaţii bărbaţi de la S.C. VITAL S.A. Baia Mare au organizat ieri, ca în fiecare an, o acţiune de cinstire a femeilor, de ziua lor internaţională.
Directorul de producţie Adrian Biru şi alţi domni din firmă au dăruit flori colegelor de muncă şi doamnelor şi domnişoarelor care au trecut prin zona agenţiilor VITAL de pe str. Gheorghe Şincai, bd. Traian, al. Serelor şi str. Grănicerilor din Baia Mare. Sute de lalele roşii au fost oferite femeilor cu urarea: Să aveţi o primăvară frumoasă! Cîndea Veronica din Ferneziu a primit floarea oferită de Vasile Rus de la compartimentul tehnic al VI­TAL şi a mulţumit pentru acest „gest deosebit”. Ing. Adrian Biru ne spune că 8 Martie este în fiecare an o zi specială la „Vital”. Le urează colegelor, utilizatorilor şi femeilor din Baia Mare să fie sănătoase şi să aibă parte de fericire!

NICIUN COMENTARIU

LĂSAŢI UN MESAJ

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.