Proiecte ale Primăriei Bârsana, depuse spre finanțare la București

0
25

Primarul comunei Bârsana s-a deplasat la începutul acestei săptămâni în capitală, la Ministerul Dezvoltării și la CNI, pentru a vedea stadiul în care se află proiectele depuse până în prezent pentru finanțare nerambursabilă.
Cu această ocazie, edilul a mai depus și alte proiecte noi: „Am verificat astăzi stadiul proiectelor depuse, atât la Compania Națională de Investiții (CNI), cât și la Ministerul Dezvoltării, dar am și depus altele noi, foarte importante în dezvoltarea comunei noastre. Sunt la fel de hotărât și determinat în a rezolva problemele comunității noastre”, a spus Teodor Ștefanca, primarul comunei Bârsana.

NICIUN COMENTARIU

LĂSAŢI UN MESAJ

Acest sit folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.