Un tânăr a distrus mai multe autoturisme în Baia Mare

0
80

Miercuri, la ora 16.30, polițiștii băimăreni au fost sesizați de către un bărbat că, pe b-dul Republicii a observat o persoană care ar fi luat din portbagajul unui autoturism o bâtă și un topor și, ulterior, ar fi început să distrugă alte autoturisme.
Polițiștii au identificat persoana bănuită ca fiind un tânăr de 28 de ani, din Baia Mare, care a fost transportat la o unitate spitalicească specializată din Sighetu Marmației în vederea efectuării de investigații.
Tânărul este cercetat de polițiști pentru comiterea infracțiunilor de distrugere și tulburarea ordinii și liniștii publice.

NICIUN COMENTARIU

LĂSAŢI UN MESAJ

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.