Echipa din Sighetu Marmației s-a impus, cu scorul de 3-2, în primul meci de pregătire, disputat la Sarasău, împotriva formației Transilvania Bistrița U19.
Au marcat: Dănăilă George, Mitruscsak Leonardo și Bor Gabriel. Antrenorul George Zima a folosit întreg lotul avut la dispoziție, mulți dintre jucători aflându-se în probe în această perioadă.
































