În Giulești • Ștefan Codrea, reales viceprimar

0
40

În ședința noului legislativ al comunei Giulești, consilierii locali și-au desemnat viceprimarul. Acesta este practic fostul viceprimar, reales cu unanimitate de voturi, pentru încă un mandat.
„Am fost reales, la propunerea domnului primar Laurențiu Batin și a consilierilor locali, în funcția de viceprimar al comunei Giulești pentru un nou mandat, cu 13 voturi din 13 posibile. Avem multe de făcut pentru comunitatea noastră, vrem să atragem fonduri europene pentru proiecte importante, care să pună în valoare obiectivele și proiectele de care Giuleștiul are mare nevoie. Să fim solidari și uniți în efortul comun de a face din comuna noastră, o comună frumoasă, modernă și prosperă. Vă asigur că nu vă vom dezamăgi în următorii patru ani. Continuăm împreună pentru binele comunității” – a spus Ștefan Codrea.

NICIUN COMENTARIU

LĂSAŢI UN MESAJ

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.