Gura lumii ☺ Tupeul bate tot. Și legea

0
327

Tot mai des, vedem monstruozități în trafic. Oamenii sunt grăbiți, nervoși, am înțeles. Dar și cu tupeu. În mijloc de oraș, un conducător aproape blochează ieșirea dintr-o stradă în alta pentru că el are nevoie să aștepte pe cineva fix, da’ fix în fața coafurii. Nici prin gând nu i-a trecut să plece, deși îl claxonau… se făcea că nu aude. La celălalt capăt de stradă, un tânăr sugrumă zi de zi intrarea dintre o piațetă spre o stradă, că numai acolo are el loc de parcare.

NICIUN COMENTARIU

LĂSAŢI UN MESAJ

Acest site folosește Akismet pentru a reduce spamul. Află cum sunt procesate datele comentariilor tale.